Ślusarz z umiejętnością spawania- stawka 2500euro!
POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
Bydgoszcz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845.

Dla naszej spółki Euworkers obecnie zatrudnimy osoby na stanowisko : Ślusarz / spawacz Miejsce pracy : Francja, ok.Lyon Na projekcie będziesz odpowiedzialny za : prace związane z produkcją zbiorników ze stali nierdzewnej ( wycinanie, montaż, spawanie elementów metodą 141 ) dla przemysłu spożywczego oraz chemicznego.

Chcemy Ci zaoferować : Francuską umowę o pracę wynagrodzenie do 2500 euro na rękę komfortowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy pracę długoterminową ( projekt do 2021 roku ) pracę w nowoczesnej firmie ubezpieczenie na okres wyjazdu terminowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania zaliczek Czego od Ciebie oczekujemy : co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza gotowość do wyjazdu jeszcze w tym roku samodzielności oraz rzetelności w wykonywanej pracy Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś wykorzystać je w pracy za granicą aplikuj już teraz!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku