Pracownik ds. Planowania Transportu
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Katowice, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w centrum Katowic, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika ds.

Planowania Transportu gotowej do podjęcia współpracy na okres około 6 miesięcy.

Opis stanowiska :

  • Procesowanie zamówień transportowych w systemie wewnętrznym.
  • Śledzenie statutów zamówień.
  • Kontakt z klientami w celu rozwiązania zgłaszanych problemów.
  • Wymagania :

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Wykształcenie związane logistyką.
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze supply chain.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Oferujemy :

  • Zdobycie cennego doświadczenia związanego z wykształceniem w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole.
  • Umowę o pracę tymczasową na pełny etat.
  • Co powinieneś zrobić?

    Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

    Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych