Praca-Niemcy- komisjoner-magazynier! Jedź z Nami !
Agencja Pracy Contrain
Poznan, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia? Praca przy produkcji paneli w Niemczech może być Twoja zaaplikuj i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!Szczegóły : - Pakowanie paneli podłogowych- Praca przy taśmie- Obsługa i czyszczenie maszyn- Przygotowanie towaru do transportu- Prace porządkowe- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutemAtuty pracy : - Stawka 11€ brutto / h- Nadgodziny płatne 13,75€ brutto / h- Praca blisko granicy (lokalizacja oddalona o około 2,5-3 godz.

samochodem od granicy z Polską)- Karta przedpłacona- Nie wymagamy doświadczenia wszystkiego nauczysz się na miejscu- Praca w trybie 3-zmianowym- Możliwość wyjazdu w parze lub grupie- Wykonywana praca jest łatwa z pewnością sobie poradzisz- Stała opieka polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech- 24 płatne dni urlopowe w ciągu roku- Umowa o pracę tymczasową-Przyjazna atmosfera pracy-Tanie zakwaterowanie 10€ / doba-Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec-Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 500 zł za jedną poleconą do pracy osobęAgencja zatrudnienia numer 5612Informujemy, iż Współadministratorami Pana / Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej : Contrain Poland Sp.

z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź oraz Contrain Global Sp. z o.o ul.

3 Maja 14a, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem email : kontakt contrain. pl lub marketing contrain.

plWspóładministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail : iod contrain.

pla / Pana / Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody oraz na podstawie art. 22 1 k.p.

w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.b / Pani / Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c / Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcyd / Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.

Pani / Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp.

z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.e / W każdym czasie przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych.

Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp.

z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi. W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f / Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22 1 k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g / Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h / Pani / Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowychi / wobec Pani / Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku