Elektryk Niemcy / Hamburg - 15 euro netto/ h
Concrete Construction Union Sp. z o.o.
Szczecin, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane, jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

 • Miejsce pracy : Hamburg, Niemcy Zakres obowiązków : Montaż instalacji elektrycznych (instalacje domowe, przemysłowe, budowlanka) Montaż gniazdek, przełączników Inne typowe prace elektryczne Wymagania : Doświadczenie w pracy jako elektryk;
 • Doświadczenie w pracach instalacyjno -monterskich; Biegłość w używaniu narzędzi elektrycznych; Język niemiecki mile widziany;
 • Uprawnienia SEP mile widziane; Samochód - WARUNEK! Oferujemy : 15 euro netto / godz Pokrywamy koszty zakwaterowania Praca długoterminowa i duża ilość godzin.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku