Kierownik Robót Elektrycznych
Michael Page
Szczecin
4 d. temu
source : infoPraca

Poszukujemy doświadczonej osoby z co najmniej 2 letnim doświadczeniem na stanowisku Kierownika Robót Sanitarnych.

Informacje o kliencie

Międzynarodowy Generalny Wykonawca, specjalizujący się w budownictwie kubaturowym.

Opis stanowiska

  • Terminowa realizacja budowy zgodnie ze sztuką budowlaną,
  • Wsparcie Kierownika Budowy w trakcie całego procesu realizacji inwestycji,
  • Nadzór nad realizacją, jakością i terminowością wykonania powierzonego zakresu robót,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej budowy, zgodnie z wymogami prawa budowlanego,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz opracowanie budżetów w zakresie nadzorowanych robót budowlanych,
  • Koordynacja i ocena pracy podwykonawców,
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych i technicznych z podwykonawcami,
  • Zamówienia oraz kontrola dostaw i stanu materiałów na budowie
  • Profil kandydata

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu sanitarnym ;
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych;
  • Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i AutoCAD;
  • Umiejętność skutecznego organizowania i kierowania robotami budowlanymi w oparciu o harmonogram rzeczowo - finansowy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność negocjacji.
  • Oferujemy

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pakiet świadczeń takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zgłoś tę pracę