.NET Backend Developer
Simplicity Recruitment
Wroclaw, Poland
5 d. temu
source : Just Join IT

UI (regular)

Microsoft SQL Server (advanced)

C# (advanced)

  • Net Framework (advanced)
  • Dzień dobry!

    Dla naszego klienta - międzynarodowej marki technologicznej, wspierającej sektor finansowy, poszukujemy kandydatów

    na stanowisko .NET Developera na różnych szczeblach rozwoju (mid / senior / technical lead).

    Szukamy ludzi do nowo powstałego zespołu, który będzie pracował nad rozwojem systemu agenta transferowego, obsługującego fundusze inwestycyjne.

    Jest to system back-office’owy wspierający procesy księgowe.

    Poszukujemy :

  • NET developera, posiadającego doświadczenie w technologiach back-endowych,
  • osób lubiących międzynarodowe środowisko i swobodnie porozumiewających się w języku angielskim poziom B2,
  • ludzi ambitnych, proaktywnych, chętnych do dzielenia się wiedzą, dla których team spirit i wzajemny szacunek są podstawą.
  • Zadania :

  • rozwój kodu oraz code review,
  • przeprowadzanie testów jednostkowych,
  • praca z dokumentacją techniczną projektu,
  • naprawianie błędów wykrytych w fazie testów,
  • kontrolowanie jakości i rozwiązywanie problemów związanych z wdrożeniem.
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • doświadczenie z .NET Framework i C# (min. 3 lata),
  • umiejętność wykorzystywania Microsoft SQL Servera w odniesieniu do dużych baz danych,
  • umiejętność budowania UI w oparciu o WinForms,
  • doświadczenie w jednym lub więcej z poniższych obszarów :
  • znajomość IIS,
  • praca z XML, XML Schema, XSLT,
  • rozwój SOAP Web Services w oparciu o WCF,
  • prowadzenie dokumentacji opartej na UML,
  • projektowanie systemów zorientowanych obiektowo, trójwarstwowych, rozproszonych.
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w zakresie .NET Core,
  • umiejętność tworzenia usług RESTful i gRPC na platformach .NET,
  • znajomość AWS.
  • Klient oferuje :

  • możliwość pracy 100% zdalnej lub z biura w centrum Warszawy,
  • dowolną formę zatrudnienia : B2B lub UoP,
  • koszty autorskie 50% (uwzględnione przy UoP),
  • program Multikafeterii (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna) - uwzględnione przy UoP. Przy B2B kontraktorzy mogą skorzystać z wynegocjowanych stawek firmy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia, warsztaty, kursy językowe,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne.
  • Zapraszamy do aplikowania! : )