Kierowca na trasach międzynarodowych kat. B / wyjazd 26.07
FTL Friends Transport & Logistics
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma transportowa z Gorzowa Wlkp., z własną flotą busów do 3,5 t, zatrudni kierowcę z kat. B. Oferujemy pracę w transporcie międzynarodowym na trasach w Niemczech, Holandii, Belgii lub innych.

Systemy jazdy to 1 : 1, 2 : 1 oraz 3 : 1 w zależności od grafiku pracy kierowców. Od kandydata wymagamy : znajomość j. polskiego, znajomość j.

angielskiego lub niemieckiego (tak, aby porozumieć się na załadunku i rozładunku), doświadczenie w transporcie międzynarodowym min.

6 miesięcy- udokumentowane, znajomość dokumentów transportowych doświadczenie w obsłudze windy załadowczej w busie oraz paleciaka mile widziane.

Oferujemy : zatrudnienie na umowę o pracę 3 / 4 etatu lub pełny etat, praca na samochodach Renault Master 10 EP, Opel Movano 9 EP Winda 210 zł dzień pracujący, 125 zł dzień postojowy (weekend, niepracujące święto, dzień wyjazdowy-niedziela), premia za spalanie, wyjazdy w niedziele, powroty w piątek lub sobotę.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku