Aparatowy oczyszczalni ścieków
Gryfskand Sp. z o.o.
Gryfino, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Witaj w GRYFSKAND ! Gryfskand Sp. z o.o. jest jednym z największych światowych producentów węgla drzewnego na rynek konsumencki.

Trzy główne obszary działalności firmy to : produkcja węgla drzewnego i brykietów, technologie ochrony środowiska oraz biopaliwa.

Firma Gryfskand posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie Środkowej, a strategiczne lokalizacje naszych fabryk pozwalają nam na prowadzenie efektywnej działalności na dużych obszarach kontynentu europejskiego.

Dołącz do naszego nowego zespołu ! Rekrutujemy na stanowiska (umowa o pracę) : Aparatowy Oczyszczalni Ścieków Miejsce pracy : Gryfino, ul.

Fabryczna 4 Poszukujemy osób zaangażowanych, sumiennych i pełnych energii, które szukają pracy na dłużej. Wszelkich informacji na temat zakresu obowiązków udzielimy telefonicznie lub na miejscu.

Zachęcamy do przyjazdu w godzinach 7 : 00 - 15 : 00 i zgłaszanie się do Działu Kadr. ZAPRASZAMY!!! DOŁĄCZ DO NAS !!! Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Gryfskand Sp.

z o.o. z siedzibą w Gryfinie, przy ul. Fabrycznej 4. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji, a po jej zakończeniu są usuwane.

W przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody dane mogą być przetwarzane także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, poprawiania ich, uzupełniania oraz usunięcia.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku