Pakowacz odzieży – Tommy Hilfiger - Venlo, Holandia
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.
Gdansk, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Chcesz pracować w Holandii dla znanego producenta odzieży, a przy okazji dobrze zarobić w euro? Sprawdź naszą ofertę pracy u Tommy Hilfigera.

Wymagamy jedynie znajomości języka angielskiego. Nie czekaj, aplikuj już dziś. Pakowacz odzieży Tommy Hilfiger Miejsce pracy : Venlo, Holandia Co będziesz robić : - pakować markową odzież - zbierać i sprawdzać zamówienia - przygotować towar do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów) Czego oczekujemy od Ciebie?

znajomości języka angielskiego lub niemieckiego - zaangażowania, samodzielności, precyzyjności - gotowość do podjęcia pracy od zarazOferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie w euro z dodatkami - umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich - zakwaterowanie - ubezpieczenie - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp.

z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj.

w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku