Inżynier ds. wsparcia technicznego sprzedaży
APS Energia S.A.
Stanisławów Pierwszy k
6 d. temu
source : Praca

APS Energia S.A. międzynarodowy producent systemów zasilania awaryjnego oraz urządzeń energoelektronicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy APS Energia, posiadającej w swoim składzie spółki z siedzibą w Polsce i za granicą, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • wsparcie w procesach realizacji zamówienia produktów firmy;
  • przygotowywanie ofert handlowych, konfiguracji i doborów technicznych produktów firmy; przygotowywanie dokumentacji przetargowych;
  • współpraca z działami produkcji i logistyki firmy;
  • ścisła współpraca z kierownikami projektów handlowych, wsparcie projektów i współpraca z Klientami w tematach wskazanych przez inżynierów sprzedaży;
  • tworzenie dokumentacji, prezentacji i innych wymaganych materiałów techniczno- handlowych dla Klientów;
  • przygotowywanie marketingowych materiałów technicznych związanych z produktami firmy (prezentacje, specyfikacje techniczne itd.);
  • udział w uzgodnionych szkoleniach, prezentacjach i spotkaniach z klientami, próbach odbiorczych, w miejscu pracy jak i poza nim;
  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP.
  • wykształcenie : student / studentka studiów inżynierskich lub magisterskich w tematyce elektrotechniki lub energetyki. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy nad dokumentacją techniczną z dużą ilością parametrów;
  • znajomość języka angielskiego i / lub języka rosyjskiego na poziomie min. B1. Inne języki mile widziane. umiejętność pracy zespołowej.
  • pracę w stabilnej organizacji w ramach umowy o pracę;
  • premię roczna jako wynik pracy nad celami indywidualnymi możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika z możliwością doubezpieczenia członków rodzin;
  • dofinansowanie karty Multi sport;
  • dofinansowanie lektoratów z języka angielskiego i / lub rosyjskiego.
  • Zgłoś tę pracę