Inżynier budownictwa/inż sanitarny orazoperator maszyn bud.
Kanus Sp. z o.o.
Nowa Sól
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Firma inżynieryjno budowlana zatrudni :

Inżyniera budownictwa / inż. sanitarnego oraz operatora maszyn budowlanych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

  • chęci do pracy
  • doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat.B (czynne)
  • umiejętności pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • stałe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : kanus kanus.pl

    Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.