Pracownik warsztatowy, tokarz- ślusarz
Olkop Sp. z o.o.
Kowalewo Pomorskie, Kujawsko-pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy pracownika na warsztat. Tokarz-ślusarz. Praca nie na produkcji. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Zgodnie z art.

6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

05.2016) informuję, iż : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest OLKOP Sp. z o. o., z siedzibą w Kowalewie Pomorskim, Frydrychowo 54.

2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przy rekrutacji aktualnej i rekrutacji przyszłych, maksymalnie przez okres 2 lat.

5) Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.

6) Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

8) Pani / Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o zamieszczenie formuły wymaganej przepisami RODO.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku