Płatne praktyki w Zakładzie Emerytalno - REntowym MSWiA
Zakład Emerytalno -Rentowy MSWiA
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zachęcamy do odbycia płatnych praktyk w Zakładzie Zakres praktyk : zapoznanie się ze strukturą ZER MSWiA oraz Wydziału Ustalania Świadczeń, zapoznanie się z obiegiem dokumentów w Wydziale i zakresem odpowiedzialności na poszczególnych stanowiskach, zapoznanie się z systemem zaopatrzenia emerytalnego (podstawowe pojęcia oraz zasady przyznawania świadczeń zawarte w ustawie z dnia 18 lutego 1994 r.

o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji ( ) oraz ich rodzin (Dz. U. z 2018 r., poz. 132 ze zm.), przygotowywanie odwołań od decyzji poprzez sporządzanie kopii dokumentów i redagowanie pism do Zespołu Radców Prawnych, realizacja zadań w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów w systemie e-

DOK, porządkowanie i opisywanie akt jawnych w celu przekazywania ich do Archiwum Zakładu. Czego wymagamy : chęci do zdobywania nowych doświadczeń, motywacji do pracy, dobrej organizacji pracy własnej, aktywności i inicjatywy, dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word), odpowiedzialności, dokładności i sumienności.

Oferujemy : wynagrodzenie za praktyki, wsparcie opiekuna praktyk, miłą i inspirującą atmosferę pracy, możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku