Praca dla aktywnych i ambitnych osób
Fit klub
Września, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy trzech ambitnych osób do pracy z klientami : - Odżywianie i dietetyka - Żywienie i suplementacja - Sport Ta praca nie jest dla osób leniwych!! Pomagamy klientom w kwestii odżywiania, rynek cały czas się zwiększa dlatego dodatkowa pomoc jest nam niezbędna.

Prowadzimy sportowców a także osoby które chcą zredukować swoją wagę bądź przybrać masę mięśniową. Obowiązki : - opieka na klientem a dokładnie rozpisywanie planów żywieniowych -

kontakt z klientem - uczestniczenie w wewnętrznych szkoleniach - Oczekujemy od nowych trenerów przede wszystkim pracowitości, kreatywności, zainteresowania w tematyce wellness, poważnego podejścia do pracy a także wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy : - elastyczne godziny pracy - wysokie dochody finansowe - szkolenia - prezenty od firmy - bardzo dobrą atmosferę P.

S. Osoby spełniające wymagania proszone o wysłanie CV ze zdjęciem. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli : ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku