Asystent Przedstawiciela Handlowego - Nowy Sącz
Solid Security Sp. z o.o.
Nowy Sącz, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Solid Security - niekwestionowany lider w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, firma z polskim kapitałem prowadzi rekrutację na stanowisko : Asystent Przedstawiciela Handlowego Nowy Sącz Nie oczekujemy doświadczenia, mile widziane osoby podejmujące pracę po raz pierwszy.

Oferujemy : - umowę o pracę,umowę zlecenie lub współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą - gwarantujemy jasne kryteria wynagrodzenia (podstawa + prowizja + premia) -

możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe - dostęp do nowych technologii i rozwiązań - zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania Zadania : -

aktywne wsparcie Przedstawiciela Handlowego przy realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług firmy Oczekujemy : -

nastawienia na dłuższą współpracę - pozytywnego podejścia do pracy - wysokiej kultury osobistej - zaangażowania i uczestnictwa w oferowanych szkoleniach -

własnego samochodu (gwarantowany zwrot kosztów paliwa) - niekaralności Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani / Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Simple Work Group Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Simple Work Group Sp.

z o. o. Klauzula Informacyjna : 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Simple Work Group Sp. z o. o. ( ADO ) Dane kontaktowe : ul.

Al. Jerozolimskie 212A, Warszawa 2. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ADO będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

3. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą być : podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe dla których administratorem danych osobowych jest ADO, tj.

m.in. agencje pracy, firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT. 4. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.

 • 5. Mają Państwo prawo do : dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych; usunięcia danych osobowych; do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.

  Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). W zakresie w jakim Pani / Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią / Pana zgody, ma Pani / Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku