doradca klienta
Rapida
Wałcz, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osób w charakterze doradcy klienta. Od 2017 roku udzieliliśmy już ponad 500 milionów złotych osobom odrzuconym przez banki.

Opis stanowiska : - pozyskiwanie nowych klientów - składanie wniosków kredytowych w domu - działania marketingowe na wyznaczonym terenie Oczekiwania : -

doświadczenie w sprzedaży - samodyscyplina - umiejętność zarządzania czasem Oferujemy : - najlepsze warunki finansowe w branży płacimy do 1000 zł za jedną wypłaconą pożyczkę -

praca w domu, dostosowujesz godziny pracy do swoich możliwości - bezpłatne szkolenia - materiały reklamowe - Jesteś zainteresowany / zainteresowana wyślij swoje CV Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych