Samodzielny Rekruter/Talent Hunter
PROLEGO E-COMMERCE
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowedzialny / a za poszukowanie ludzi i wdrażenie ludzi do naszych wewnętrznych projektów o globalnych ambicjach! Oferujemy : - Zarobki pomiędzy 5000-8000 zł / mc + premie + umowa o pracę - Prywatna opieka medyczna dodatkowo - Dobrze zorganizowane środowisko pracy - Jasno wyznaczone cele oraz projekty - Mozliwość współpracy w trybie home-office - Współpracę bezpośrednio z project managerem Od kandydata / tki wymagamy : - Minimum 3 letniego doświadczenia w rekrutacji / HR - Asertywności, odpowiedzialnośc i nastawienia na efekt - Chęci rozwoju w kierunku HR Managera / Talent Huntera - Umiejętności planowania i egzekwowania - Umiejętności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów - Umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej Prosimy o aplikowanie przez formularz, nawet jeśli jesteś kandydytatem spoza Mazowieckiego.

Przy składaniu aplikacji prosimy o załączenie dodatkowych informacji o swoim doświadczeniu, celach oraz prowadzonych projektach.

Dziękujemy i do usłyszenia ;-)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku