Ciesla konstrukcyjny - NORWEGIA
Agencja Rekrutacji REKRUTERUS
Kielce, Świętokrzyskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zespół Agencji Rekrutacji Rekruterus : "Od dekady zajmujemy się rekrutacją pracowników do pracy za granicą. Jeśli szukasz ciekawych ofert z branży budowlanej, przemysłowej lub przemysłowo - produkcyjnej - koniecznie sprawdź nasze oferty! Oferujemy legalną pracę na zagranicznych warunkach" Aktualnie dla naszego partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko : Ciesla konstrukcyjny Miejsce pracy : Sogndal, Norwegia Oferujemy : - zatrudnienie na norweskich warunkach, w firmie o wypracowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie min.

210 nok / h - wspolpraca na kilka lat - pomoc z formalnościami oraz zakwaterowaniem Wymagania : - min.4 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie - język angielski w stopniu min.

komunikatywnym - pozytywne referencje od poprzednich pracodawców- - gotowosc do odbycia jednodniowego kursu w Polsce Obowiazki : montaz drzwi i okien, obrobka, drewniane konstrukcje scian itp Rozpoczęcie pracy : nawet od zaraz Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV oraz zdjęcia twarzy na adres : lub o kontakt telefoniczny + 48 791 125 214 Wszystkim kandydatom dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polub nas na Facebooku : Agencja Rekrutacji Rekruterus Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku