Audytor Aktywnych Wyrobów Medycznych z doświadczeniem
KS Service sp. z o.o.
Łódź, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej od niespełna 140 lat, poszukujemy osoby na stanowisko : Audytor

JEŚLI :

 • posiadaszwykształcenie
 • wyższeinżynierskie lub magisterskie

  o kierunku : Elektronika, Biolelektronika, Informatyka, Fizyka, Inżynieria Biomedyczna

 • pracujesz lub pracowałaś / eś przy produkcji / badaniu lub projektowaniu
 • aktywnych wyrobów

  medycznych - wymóg konieczny

 • komunikacja w
 • językuangielskim

  nie stanowi dla Ciebie problemu (zarówno w mowie, jak i w piśmie)

 • jesteś osobąsamodzielnąi komunikatywną
 • A DODATKOWO :

  poszukujeszpracy wyjazdowej, w której każdy dzień to nowe wyzwanie

 • pozostajeszdyspozycyjna / yod zaraz
 • Aplikuj i dołączdo naszego zespołu!

  NASZA OFERTA :

  Twoim zadaniemna stanowisku Audytora będziekompleksowe

  przeprowadzanie audytów

  zarówno w Polsce, jak i w innych krajach) w firmach produkujących wyroby medyczne.

  Oprócz licznychszkoleńprzygotowujących Cię do profesjonalnej pracy na powyższym stanowiskugwarantujemyrównież wsparcie dedykowanego opiekuna, który pomoże w początkowym okresie pracy.

  Jesteśmy jednostką

  certyfikującą wyroby medyczne

  działającą nieprzerwanie od ponad 100 lat na całym świecie, zaś w Polsce - ponad 25 lat. Te liczby czynią z nas stabilnego pracodawcę, który ceni każdego Pracownika.

  Dlatego jeżeli spełniasz wymagania, aplikuj i daj się poznać, a jeśli oboje będziemy zainteresowani współpracą szczegółowo omówimy wszelkie warunki zatrudnienia.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku