Operator wózka widłowego EPT
SBAflex Recruitment
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym.

Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

OPIS PRACY Praca w magazynach spożywczych i przemysłowych przy zbieraniu zamówień jako operator wózka widłowego oraz typu EPT.

WYMAGANIA NIE JEST wymagane doświadczenie na wózku EPT oferujemy przeszkolenie Motywacja do pracy w zakładach mięsnych Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana Dyspozycyjność na dłuższy okres OFERUJEMY WYNAGRODZENIE 10,38 12,65€ ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY bonus rekomendacyjny (100 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (250 EUR) zapytaj o szczegóły!! Długoterminowe zatrudnienie Dodatki zmianowe (117%-162,5%) i dodatek za pracę w chłodzie (wybrane zakłady) Zakwaterowanie blisko miejsca pracy Transport rowerem lub samochodem z miejsca zakwaterowania do pracy i z powrotem Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku