Regionalny Kierownik ds. Aktywacji Konsumenckich
JTI
Olsztyn, Poland
5 d. temu

Japan Tobacco International. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, Winston, LD i Logic .

W Polsce zatrudniamy ponad 2 300 pracowników i od początku działalności w kraju, jesteśmy najszybciej rosnącą firmą tytoniową : nasz udział w rynku wzrósł ponad czterokrotnie, a wolumen produkcyjny zwiększył się ponad dziesięciokrotnie.

Jednak JTI to więcej niż biznes. JTI to ludzie, ich talenty i potencjał. Wierzymy, że kiedy nasi pracownicy mogą być sobą, podróżować, uczyć się i rozwijać, nasz biznes również będzie się rozwijać.

Należymy do grona Top Employers Polska nieustannie od 11 lat, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce .

Więc jeśli chcesz być częścią firmy, która daje Ci nieograniczone możliwości po prostu dołącz do nas. #JoinTheIdea

Region : Warszawa, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Lublin

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia (umowa na zastępstwo)
  • profesjonalne wsparcie szkoleniowe w okresie wdrożenia
  • indywidualne podejście do Twojego planu rozwoju, m.in. udział w certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez zewnętrznych i wewnętrznych trenerów
  • system bonusowy promujący najlepsze osiągnięcia
  • wsparcie i możliwość wymiany doświadczeń ze współpracownikami na podobnych stanowiskach
  • pracę wśród ludzi z różnych zespołów, którzy lubią ze sobą współpracować i spędzać czas
  • Czym będziesz się zajmować?

  • aktywny udział w rozwoju aktywności konsumenckich w powierzonym regionie
  • zarządzanie lokalnym budżetem marketingowym i narzędziami promocyjnymi
  • motywowanie, wspieranie i rozwój podległego zespołu Koordynatorów ds. Aktywacji Konsumenckich oraz ich zespołów
  • nadzór nad realizacją i osiąganie celów ilościowych i jakościowych
  • rekrutacja i szkolenie kandydatów do podległych zespołów
  • kontrola parametrów sprzedażowych i marketingowych według obowiązujących kryteriów
  • Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli :

  • masz doświadczenie w zarządzaniu pracą rozproszonego zespołu
  • atutem będzie doświadczenie na stanowiskach związanych z aktywacją konsumencką w dziale sprzedaży i / lub marketingu
  • masz w sobie gen przedsiębiorcy i strategiczne podejście do działania, planujesz długofalowo i sprawnie realizujesz plany
  • potrafisz budować partnerskie relacje ze współpracownikami z innych działów i agencjami pośredniczącymi
  • poszukujesz nowych rozwiązań, generujesz innowacyjne pomysły i przejmujesz inicjatywę , by wdrożyć je w życie
  • jesteś aktywnym kierowcą posiadasz prawo jazdy kat B.
  • widzisz atuty pracy w systemie wtorek-sobota
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • posługujesz się językiem angielskim (to dla nas dodatkowy atut)
  • Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie.

    Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz .