Sortowanie przesyłek - OD ZARAZ!
THR
Czechowice-Dziedzice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich zadań należeć będzie : - sortowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie paczek za pomocą taśmociągu) - sprawdzanie przesyłek przekierowanych lub niedoręczonych poprzedniego dnia -

rozładunek i załadunek transportu do innych oddziałów - utrzymanie porządku w magazynie Od kandydatów oczekujemy : - zaangażowania -

dyspozycyjności - odpowiedzialności i sumienności - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Oferujemy : -

umowę cywilnoprawną - pełne szkolenie stanowiskowe - możliwość rozwoju zawodowego Godziny : 3 : 00-8 : 00 lub 16 : 00-20 : 00 Stawka : 17 zł / h brutto Kontakt : 723 404 011 Zgodnie z obowiązującym prawem THR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

APLIKACJE BEZ PONIŻSZEJ KLAUZULI ZOSTANĄ ODRZUCONE Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-283) ul. Potokowa 26. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku