Inżynier danych
Carrefour Polska
WARSZAWA, Mazowieckie
2 d. temu

Twoje zadania : Analizowanie celów biznesowych i potrzeb organizacji, a następnie projektowanie mechanizmów przepływu, analizy i wizualizacji danych tak, aby wspierały realizację tych celówProjektowanie modelu danych firmyBudowanie i utrzymanie katalogu danych oraz repozytorium przepływu danych pomiędzy systemamiPośredniczenie między biznesem a programistami - przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne w obszarze danychIdentyfikacja i rekomendowanie niezbędnych zmian w obszarze architektury IT Docenimy Cię za : Biegłe posługiwanie się SQLZnajomość technik eksploracji danych naplatformie BigQuerUmiejętność wizualizacji danych w narzędziachBI (zwłaszcza Qlik Sense / Data Studio)Znajomość narzędzi wspomagających procesyzbierania, składowania, przetwarzania orazwizualizacji i eksploracji danych (zwłaszcza woparciu o Google Cloud Platform)Umiejętność logicznego i analitycznego myśleniaSystematyczność i jednoczesną umiejętnośćautomatyzowania pracy swojej iwspółpracownikówBardzo dobre zdolności komunikacyjneWysoką motywację do pracyWykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne).

Atutem będą również certyfikaty z obszaru zarządzania danymi (przede wszystkim Google Cloud Platform Professional Data Engineer, ale również inne z obszaru Data Analyst, Data Scientist, Data Engineer, Data Architect)Znajomość języka angielskiego na poziomie min.

B2 (wykorzystasz ją m.in. w tworzeniu i analizowaniu dokumentacji oraz w komunikacji z pracownikami z oddziałów Carrefour spoza Polski)Min.

2-letnie doświadczenie w eksploracji danych z wykorzystaniem języka SQLMin. 2-letnie doświadczenie w wizualizacji danych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi BIMin.

2-letnie doświadczenie we współpracy z biznesem w zakresie analizy potrzeb i opisu wymagań

Stabilne zatrudnienie : umowę o pracę - umowę na czas nieokreślony już po pół roku,Możliwość łączenia pracy z domu z pracą w naszych różnorodnych lokalizacjach,Ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,Szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,Zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,Wsparcie, jakiego potrzebujesz : prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku