Pakowacz, Pakowaczka
Stone Master
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

OBOWIĄZKI : - formowanie elementów budowlano-dekoracyjnych z betonu i gipsu,- pakowanie wyrobów gotowych,- praca fizyczna w systemie akordowym, 2, 3-

zmianowym, pon. - pt.,- praca zespołowa. WYMAGANIA : - umiejętność pracy w zespole,- szybkość i sprawność w działaniu, dobra organizacja własnego czasu pracy,-

punktualność, dokładność, wysoka jakość pracy,- doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane, OFERTA : - umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,-

atrakcyjny i motywujący system wynagradzania,- pogłębianie i udoskonalanie wiedzy z zakresu asortymentu dekoracji,- podnoszenie kwalifikacji, możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE : Zasadnicze zawodowe. WYNAGRODZENIE : Min. 2500 - 5000 PLN (miesięcznie brutto) - AKORD KONTAKT : Stone Master S.

A. Dubois 117 / 119, 93-465 ŁódźTel. : 0-42 213 21 12email : kadry stonemaster.pl Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami) .Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adreskadry stonemaster.com.pl

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych