TECHNOLOG MONTAŻU
ENERGOMONTAŻ PÓŁNOC BEŁCHATÓW SPÓŁKA Z O.O.
Kleszczów, Łódzkie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Technolog Montażu Miejsce pracy : RogowiecZakres zadań na stanowisku : Opracowywanie technologii produkcji i montażu urządzeń Optymalizacja procesu produkcji i montażu Umiejętność usprawnień procesów dot.

montażu, Analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych Definiowanie i podejmowanie działań korygujących służących eliminacji przyczyn niezgodności Opracowywanie i aktualizowanie instrukcji technicznych i technologicznych Prowadzenie szkoleń związanych z wdrażaniem nowych procesów, produktów, rozwiązań Od kandydatów oczekujemy : Wykształcenia wyższego technicznego / budowa maszyn, energetyka / Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na rozumienie tekstów technicznych i handlowych Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego Znajomości zasad organizacji produkcji Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office Umiejętności analitycznego myślenia Firma oferuje : Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmyW aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie : Wyrażam zgodę na przetważanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Energomontaż Północ Bełchatów Spółka z o.

o. ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r DzU nr 101 z 2002 r poz 926 z późniejszymi zmianami.

Informacji telefonicznych udzieli również wszystkim zainteresowanym Dział Zatrudnienia i Kadr : (44) 7351288 wewn. 144

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku