Architekt/Senior COBOL Developer
Asseco Poland S.A.
Warszawa, PL
2 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : COBOL - Bardzo dobrzeVMS - Bardzo dobrzeScheduler VMS - Bardzo dobrzeDCL - Bardzo dobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : SeniorCo będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

Konieczne : Biegła znajomości COBOLa poparta co najmniej 5-letnim doświadczenia w rozwoju systemów billingowych w firmach telekomunikacyjnych Biegła znajomość VMSa z uwzględnieniem eksperckiej wiedzy o mechanizmach plików indeksowanychEkspercka znajomość DCLaEkspercka znajomość Schedulera VMSZnajomość języka Perl na poziomie zaawansowanymZnajomość języka angielskiego na poziomie B2Mile widziane : Biegła znajomość systemu Spectrum 2000, z uwzględnieniem mechanizmów danych referencyjnych oraz cache’owania danychEksperckie doświadczenie w tuniningu wydajności systemów billingowych opartych o VMS i bazę SybaseProjekt, w którym możesz pracować : Poszukujemy Architekta / Senior Developera Cobol do transformacji systemu dla sektora telekomunikacji.

Masz minimum 5-letnie doświadczenie z Cobolem? Świetnie odnajdujesz się w architekturze? Jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Wszystkie rekrutacje prowadzimy online. Praca zdalna - wystarczy raz w miesiącu pojawić się w najbliższym biurze Asseco.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku