Junior Project Manager
IMADO
Poznań, Poland
6 d. temu
source : Just Join IT

Project Management (junior)

Polish (advanced)

Poszukujemy do pracy osoby stanowisko IT Project Managera. Osoby, która ogarnie procesy z naszymi klientami, uporządkuje wiedzę, skomunikuje programistów, pomyśli 2 kroki do przodu.

Osoba na tym stanowisku koordynować będzie kilka niedużych projektów.

Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.

Podstawowe wymagania :

  • Posiadasz minimum pół roku zarządzania projektami web'owymi
  • Zarządzałeś / aś minimum 3 programistami
  • Branża IT i wytwarzania oprogramowania jest Ci znana
  • Znasz b.dobrze j.angielski
  • Mamy dla Ciebie zadania :

  • Bezpośrednią prace z klientami dla których jesteś najważniejszy : )
  • Opanowanie chaosu.
  • Prowadzenie projektów budowy, utrzymania i rozwoju stron, sklepów i portali internetowych.
  • Koordynacje wykorzystania zasobów developerskich w firmie.
  • Dbanie o dostarczanie wysokiej jakości usług klientom.
  • Dbanie o przejrzysty obieg informacji w firmie.
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość oprogramowania dostarczanego klientom końcowym.
  • Co oferujemy w zamian?

  • pracę zdalną
  • rozwój poprzez dużą różnorodność powierzanych zadań
  • umowę zlecenie lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • luźną atmosferę,
  • Zgłoś tę pracę