Specjalista ds. Zakupów
Mubea
-, Opole
4 d. temu
source : Just Join IT

miejsce pracy - Zimna Wódka (gmina Ujazd)

O Mubea

Jesteśmy globalnym graczem w branży motoryzacyjnej zatrudniającym ponad 15 000 pracowników w 20 krajach. Specjalizujemy się w wytwarzaniu i sprzedaży produktów technicznych najwyższej jakości, w szczególności w zakresie podwozia, nadwozia, układu napędowego i przemysłu.

Będąc specjalistą od lekkich konstrukcji, jesteśmy jednym z wiodących producentów na świecie, kładąc duży nacisk na innowacje i rozwój technologii.

Podsumowanie pracy

W jedynym zakładzie Mubea w Polsce, zlokalizowanym w Zimnej Wódce (gm. Ujazd - obszar Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej), wytwarzamy komponenty dla klientów, reprezentujących największych producentów większości popularnych (oraz luksusowych) marek samochodów.

W Mubea w Zimnej Wódce, obecnie produkujemy innowacyjne, lekkie wały rurowe (elementy przekładni skrzyni biegów), sprężyny talerzowe (części wykorzystywane w automatycznych skrzyniach biegów), sprężyny zaworowe (do silników spalinowych) i opaski zaciskowe.

Zadania i obowiązki

  • Realizacja procesów zakupowych w obszarze indirect dla wszystkich wydziałów firmy,
  • współpraca z centralnym działem zakupów (oddział w Niemczech),
  • poszukiwanie nowych dostawców usług i materiałów,
  • odpowiedzialność za politykę zakupową w ramach powierzonego commodity,
  • negocjacje handlowe dotyczące warunków zakupów,
  • współpraca z dostawcami :
  • kompletowanie i składanie zamówień,
  • nadzór nad realizacją zamówień,
  • zgłaszanie i nadzór reklamacji,
  • weryfikacja i nadzór nad dokumentami zakupowymi i systemowymi.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w obszarze zakupów materiałów technicznych,
  • dobra znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego (minimum B2),
  • asertywność i rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji,
  • analityczne i samodzielne podejście do realizacji zadań i podejmowania decyzji,
  • predyspozycje do pracy zespołowej koleżeństwo i nastawienie na współpracę,
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • Co oferujemy

  • Wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę w Mubea na okres 1 roku),
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu opieki medycznej,
  • nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej),
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,
  • 20-minutowa przerwa obiadowa wliczona w czas pracy,
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
  • premię za obecność i premię roczną,
  • Zgłoś tę pracę