Opiekun Medyczny - Warszawa (Żoliborz)
LUX MED Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
6 d. temu
source : FACHPRACA

Praca w szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie.

Oferujemy :

  • Możliwość zatrudnienia na pełen wymiar etatu bądź podjęcie współpracy w formie pracy dodatkowej;
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • Elastyczny grafik, możliwość pracy w ramach dyżurów dziennych oraz nocnych w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00-7.00;
  • Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej,
  • Miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie;
  • Ukończona policealna szkoła medyczna w zawodzie opiekuna medycznego lub kurs kwalifikacyjny;
  • Życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, punktualność, odpowiedzialność;
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera.
  • Zadania :

  • Realizacja planu opieki rekomendowanego dla Pacjenta;
  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, pomaganie Pacjentom w zaspokajaniu potrzeb związanych z odżywianiem oraz utrzymaniem higieny i czystości;
  • Współpraca z pielęgniarkami, zespołami medycznymi i niemedycznymi w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu;
  • Pomoc w transporcie Pacjentów na terenie szpitala;
  • Pomaganie Pacjentowi w adaptacji do warunków życia w szpitalu oraz zmian związanych z chorobą przewlekłą;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie odpowiedniej komunikacji z Pacjentem i rodziną.
  • Zgłoś tę pracę