młodszy specjalista ds. kontroli jakości
Randstad
Płochocin, Mazowieckie
5 d. temu

job description

Szukasz pracy, myślisz o zmianie? Dla naszego Klienta z branży FMCG importera i dystrybutora warzyw i owoców poszukujemy pracownika.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • wynagrodzenie 4 000 zł brutto
  • pracujący 1 weekend w miesiącu - możliwość wypracowania nadgodzin (płatne 100% dodatku do wynagrodzenia)
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego, ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji
  • zadania

  • kontrola jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących jakości towarów,
  • zarządzanie reklamacjami : przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny,
  • współpraca z Kierownikiem Magazynu,
  • poszerzenie świadomości pracowników w zakresie norm jakości i środowiska.
  • oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata w branży spożywczej (w szczególności w kontroli jakości świeżych owoców i warzyw)
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (kontrola jakości, technologia żywności, rolnictwo i kierunki pokrewne),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • dokładności, precyzyjności i systematyczności,
  • gotowości do pracy zmianowej 7-15, 13-21,18-2
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1 mile widziana.
  • wymagany sanepid
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych