zatrudnimy na stanowisku specjalista ds. kadr i płac
CYNKOMET Sp. z o. o.
Czarna Białostocka, Podlaskie
1 d. temu
source : Lento.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW - prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej - rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich - sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania - naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac - sporządzanie sprawozdań, deklaracji do GUS, US, PFRON, ZUS Wymagania - doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo- płacową - praktyczna znajomość zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy - dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność - umiejętność pracy w zespole Oferujemy - stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych efektów - pakiet socjalny np.

karty MultiSport Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o umieszczenie klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CYNKOMET Sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku