Specjalista ds. Zakupu Samochodów
321 Sprzedane
Krakow
6 d. temu

3-2-1 SPRZEDANE! jest częścią Grupy OLX. Razem z OTOMOTO chcemy zmienić rynek sprzedaży samochodów używanych w Polsce, tak aby proces sprzedaży był prosty, szybki i komfortowy!

Mając to na uwadze do punktu skupu aut poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupu Samochodów z umiejętnościami negocjacyjnymi i dobrym podejściem do klienta.

Może to właśnie Ty pomożesz nam rozkręcić biznes na lokalnym rynku? : )

Zadania jakie będziesz u nas wykonywać :

  • Nawiązywanie pierwszego kontaktu z klientem (badanie potrzeb, prezentacja oferty) - uśmiech i przyjazne podejście w cenie : )
  • Wycena samochodu po inspekcji technicznej (na podstawie danych otrzymanych od specjalisty w tym zakresie)
  • Przedstawienie oferty odkupu samochodu i prowadzenie negocjacji z klientem
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z odkupem pojazdów - pomagamy klientowi w załatwieniu formalności
  • Sporządzanie raportu obrotu
  • Czego oczekujemy od Ciebie :

  • Pasja do sprzedaży i adekwatne doświadczenie (branża motoryzacyjna mile widziana)
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
  • Pozytywne i profesjonalne podejście do klienta, elastyczność oraz cierpliwość
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wielozadaniowość, umiejętność nadawania priorytetów oraz zarządzania czasem
  • Zorientowanie na cel, zadaniowe podejście i chęć zdobywania wiedzy
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office - traktowanie technologii jako sojusznika, nie wroga
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Co możemy Ci zaoferować :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (Ty wybierasz!)
  • Wynagrodzenie 3500 - 4500 zł brutto + 30% premii kwartalnej
  • Pakiet benefitów (do wyboru m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w szybko rozwijającym się biznesie
  • Szkolenia branżowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy w firmie, która wprowadza innowacyjny sposób sprzedaży i kupna samochodów na polskim rynku
  • Chcesz z nami zrewolucjonizować rynek? Aplikuj! : )