uczniowie szkół fotograficznych praca Mielec
IKiB
Mielec, Podkarpackie
‎2 godz. temu
source : Lento.pl

Instytut Kreatywności i Biznesu (KRAZ : 1285) zatrudni uczniów szkół fotograficznych Oferujemy : -możliwość dodatkowej pracy, -pracę w miłej rodzinnej atmosferze, -możliwość rozwoju, -pracę przy prestiżowych projektach i eventach, -atrakcyjne wynagrodzenie Wymagamy : -statut studenta lub ucznia -chęć do pracy, -optymistyczne nastawienie do świata, -komunikatywność (praca z ludźmi).

Prosimy o przesłanie Państwa aplikacji wraz z następującą zgodą / zgodami : Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a, c RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r.

oraz art. 22(1) Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kreatywności i Biznesu dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Kreatywności i Biznesu dla potrzeb rekrutacji prowadzonych w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku