specjalista ds. wsparcia technicznego z j. francuskim
Randstad Polska
Warszawa, Polska
6 d. temu

Szukasz pracy w obszarze IT? Masz już pierwsze doświadczenia w technicznej obsłudze klienta a język francuski i angielski nie sprawiają Ci problemów?

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie z branży wyposażenia domu - aplikuj i zostań częścią zespołu!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z szansą przejścia na bezpośrednią współpracę
  • możliwość pracy w 80% zdalnej (2-3 dni w miesiącu w biurze w Warszawie)
  • sprzęt niezbędny do pracy
  • pakiet szkoleń wpowadzających
  • możliwość pracy na niepełny etat
  • możliwość elastycznego czasu pracy
  • pracę w systemie zmianowym (7.00-22.00) 7 dni w tygodniu
  • pakiet benefitów (współfinansowanie opieki medycznej oraz karty multisport)
  • możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia u boku świetnych specjalistów
  • zadania

  • wsparcie techniczne IT przychodzące za pośrednictwem różnych kanałów wsparcia (chat, ticket)
  • obsługa w języku angielskim i francuskim
  • rozwiązywanie wszystkich przychodzących sprawy w uzgodnionym czasie realizacji, ustalanie priorytetów
  • wykonywanie wszystkich codziennych zadań zgodnie z ustalonymi procesami, zasadami i wytycznymi
  • odpowiadanie za komunikację z użytkownikami końcowymi w IT Service Desk
  • monitorowanie wszystkich otwartych przypadków wsparcia i informowanie użytkownika końcowego o procesie rozwiązywania problemu
  • oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego i francuskiego
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (helpdesk / pierwsza linia wsparcia IT)
  • mile widziane będą umiejętności techniczne IT, zainteresowanie sieciami, bazami danych,programowaniem
  • otwartości na prace w zespole, komunikatywności
  • zdolności szybkiego uczenia sie, rozwiązywania problemów
  • otwartości na pracę zmianową 7.00 - 22.00 (7 dni w tygodniu)
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47