Starszy Specjalista ds. rozliczania projektów UE (m/f)
Michael Page
Warszawa
3 d. temu
source : infoPraca

Twoim głównym zadaniem będzie kompleksowe i samodzielne wsparcie w zakresie realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków UE.

Informacje o kliencie

Firma doradcza specjalizująca się w wsparciu w pozyskaniu finansowania ze środków publicznych.

Opis stanowiska

  • Rozliczanie projektów unijnych oraz przygotowanie wniosków i biznes planów
  • Kompleksowe prowadzenie projektu od A do Z
  • Prowadzenie procedur przetargowych
  • Sporządzanie wniosków o dotacje
  • Monitorowanie oraz wprowadzanie zmian na projekcie zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Stały kontakt z klientami oraz budowanie relacji z klientem poprzez identyfikowanie potrzeb i oferowanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do profilu działalności i potrzeb biznesowych.
  • Kontakt z Polską Agencją Przedsiębiorczości, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju
  • Prowadzenie warsztatów szkoleniowych związanych z realizacją i rozliczaniem projektów ze środków UE
  • Profil kandydata

  • Min 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z pozyskaniem oraz rozliczaniem środków unijnych
  • Doświadczenie w kierowaniu projektami dofinansowywanymi ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego lub Funduszu Spójności
  • Umiejętność zdobywania podstawowych informacji o dofinansowaniu ze środków krajowych i europejskich, w tym zwłaszcza w nadchodzącej perspektywie unijnej
  • Znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej oraz funduszy UE
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - mile widziana
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Ciekawe i pełne wyzwań projekty inwestycyjne i badawcze z różnych gałęzi gospodarki. Możliwość poznania różnych spółek i zyskanie nowej wiedzy rynkowej
  • Praca w przyjaznym środowisku pracy oraz w zgranym, energicznym zespole polegającą na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności
  • Podnoszenie kwalifikacji w szerokim zakresie kompetencji zarówno twardych" jak i miękkich"
  • Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy
  • Zgłoś tę pracę