Operator wytłaczarki (Belgia) - Hasselt, Belgia
NEXT s.c. D. Smolin W. Pietrzak
Gdansk, Poland
4 d. temu
source : europa.jobs

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii zmotywowanych kandydatów do pracy jako : Operator wytłaczarki (Belgia) Obowiązki : - Obsługa i ustawianie wytłaczarek - dozowanie granulatu - końcowa kontrola jakości produktu gotowego - konserwacja i czyszczenie maszyn Wymagania : - przynajmniej 3-letnie doświadczenie w obsłudze wytłaczarek - znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym - duża motywacja do pracyOferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie 14 EUR brutto / h + premie : 0,69 EUR za I i II zmianę, 125% za III zmianę, 150% za pracę w soboty i 200% za pracę w niedziele (po przepracowaniu pół roku bony żywnościowe w wysokości 6,50 EUR za każdy przepracowany dzień) - Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich - Dodatek wakacyjny (15.

38% rocznych zarobków brutto) - Premię roczną (8,33 % rocznych zarobków brutto) - Dodatek rodzinny - Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii - Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów - Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125 EUR - Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym!!! płatne tylko 72 EUR tygodniowo - Ubranie robocze - Praca na dłuższy okres czasu Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. KRAZ 18051

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku