Praca szuka człowieka!!! Database & Desktop developer
Motiva HR
Bielsko-Biała, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Wymagania : min. 3 lata doświadczenia jako programista zaawansowana wiedzą i doświadczenie z relacyjnymi bazami danych dobra znajomość .

Net Framework w wersji co najmniej 4.0 i języka C# doświadczanie z aplikacjami wielowątkowymi znajomość EntityFramework sumienność, terminowość zdolność analitycznego myślenia komunikatywność Oferujemy : - pracę w małych zwinnych zespołach SCRUM-owych.

 • płaską strukturę organizacji (większa elastyczność co do przyjętego rozwiązania przez programistę). - możliwość wyboru ścieżki rozwoju osobistego oraz późniejszej zmiany - stałe zatrudnienie w ugruntowanej na rynku europejskim firmie - zróżnicowane projekty (pod względem wielkości, technologii oraz trudności) - cykliczne szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne - częste spotkania integracyjne.
 • współpracę w oparciu o dogodną formę zatrudnienia (umowę o pracę / B2B). - atrakcyjny system dodatkowego wynagrodzenia za podejmowanie prac z "giełdy tematów" - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, około 7 tysięcy netto dla UOP / 11 tysięcy netto dla B2B - zależnie od umiejętności
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku