Pracownik działku technicznego/budowlaniec
Ptak S.A.
Łódź, Łódzkie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Do naszego biura PTAK S.A. w Rzgowie poszukujemy pracownika działu technicznego. Jeżeli nie boisz się majsterkowania, lubisz prace remontowe i chcesz pracować na 1 zmianę w godzinach 7 15 to oferta dla Ciebie.

Oferujemy : - Umowę o pracę, - pracę w stabilnym zespole z dobrą atmosferą, - realną szansę rozwoju (np. nabycie uprawnień), - wczasy pod gruszą, świadczenia z okazji świąt bożego narodzenia, - ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Zakres obowiązków : - Prace remontowe (np. szpachlowanie, gipsowanie, malowanie ścian, układanie kostki brukowej), - prace magazynowe, - wszelkie naprawy wynikające z eksploatacji budynków itp.

Administratorem danych jest Ptak S.A. z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Żeromskiego 6. Dane będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.

Przewidywane kategorie odbiorców danych : pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy.

Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku