Pielęgniarka operacyjna praca prywatny szpital Podkarpacie
Prowork.PL
Przemyśl
4 d. temu
source : infoPraca

Klient ProworkPl MED, prywatny szpital zatrudni pielęgniarza / pielęgniarkę operacyjną na umowę o pracę. Wynagrodzenie dla Pielęgniarki umowa o pracę.

Pracuj w nowoczesnej placówce medycznej i zdobywaj doświadczenie! Pielęgniarki z zagranicy, w tym praca dla Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi, teraz uproszczona procedura i czasowe prawo wykonywania zawodu.

Rozpocznij karierę jako pielęgniarz / pielęgniarka prywatny szpital rejon Sanok / Krosno / Przemyśl na podkarpaciu pilnie od Sierpnia / Września 2021.

ProworkPL MED aktualne oferty dla pielęgniarek - zarejestruj się na www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty. Podaj swoje preferencje i oczekiwane warunki zatrudnienia - pomożemy Ci znaleźć zaufanego pracodawcę.

Klient ProworkPl MED, prywatny szpital rejon Krosno / Sanok / Przemyśl PILNE zatrudni pielęgniarkę operacyjną na pełny etat / umowę o pracę - etat 40 godz / tydzień.

Obowiązki asystowanie przy zabiegach chirurgicznch i kardiologicznych. Mile widziani kandydaci rozpoczynający karierę pielęgniarską! Pracodawca zapewnia bezpłatnie szkolenia pielęgniarskie i kursy kwalifikacyjne.

Podejmij pracę jako pielęgniarka w nowoczesnej klinice MEDYCZNEJ! Złóż aplikację z ProworkPL MED i zdobywaj doświadczenie pielęgniarskie jako Pielęgniarz / Pielęgniarka.

W przypadku kandydatów z zagranicy, np. Pielęgniarki z Ukrainy i Białorusi - pomoc w szybkim uzyskaniu czasowego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki i szybka procedura rekrutacyjna! Sprawna procedura rekrutacyjna i podpisanie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Termin rozpoczęcia pracy dostosujemy elastycznie do preferencji kandydata.

Warunki

Pracodawca oferuje dla pielęgniarek zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / pełny etat

zmiany 12 godzinne - indywidualny grafik pracy

Atrakcyjny pakiet wynagrodzenie i dodatków zmianowych.

Jeśli dotyczy / Praca dla pielęgniarek z zagranicy, w tym Praca dla Pielęgniarek z Ukrainy i Białorusi, pomoc w relokacji i szybkim uzyskaniu czasowego Prawa wykonywania zawodu Pielęgniarki w Polsce.

Teraz zgodnie z nowym prawem czasowo obowiązuje uproszczona procedura bez nostryfikacji dyplomu.

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania pracą jako Pielęgniarz / pielęgniarka operacyjna / prywatny szpital rejon Przemyśl / Sanok / Krosno lub w inne rejony w Polsce, zarejestruj się na www.

prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla pielęgniarek / pielęgniarzy w Polsce. Wybierz i negocjuj najlepszą ofertę i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Szukasz pracy jako pielęgniarz / pielęgniarka w Polsce? Skontaktuj się z ProworkPL MED, pomożemy Ci umówić spotkanie bezpośrednio z zaufanym Pracodawcą i wynegocjować najlepsze stawki dla Ciebie!

Proworkpl MED recruitment of Doctors and Nurses in Poland. Profesjonalny dobór personelu medycznego. Rekrutacja Kadry Medycznej.

Praca dla lekarzy i pielęgniarek w Polsce Office Proworkpl MED, ul. Warecka 8 / 46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.

kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Wymagania do pracy jako pielęgniarz / pielęgniarka :

Wykształcenie kierunkowe min. licencjat z pielęgniarstwa

Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki lub uprawnienia uzyskania czasowego PWZ dla pielęgniarek z Ukrainy, Białorusi i innych krajów spoza UE

Kurs kwalifikacyjny / specjalizacja operacyjna / chirurgiczna będzie dodatkowym atutem / ale nie jest wymagane

Mile widziani absolwenci pielęgniarstwa! Pracodawca zapewnia program szkoleniowym dla pielęgniarek.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku