Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
LANDOOR CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, Polska
3 d. temu

Dla naszego Klienta, jednego z największych i rozpoznawalnych na świecie producentów i dystrybutorów wyposażenia technicznego budynków, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Opis stanowiska

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży i marketingu;
  • Odpowiedzialność za P&L, realizacja założonych planów sprzedażowych i budżetu;
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży;
  • Nawiązanie, utrzymywanie i rozwój wysokiego poziomu relacji z kluczowymi klientami oraz reprezentacja spółki w relacjach zewnętrznych, w tym z klientami anglojęzycznymi;
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych (udział w spotkaniach handlowych);
  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing oraz współpraca z zewnętrznymi firmami wspierającymi;
  • Rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego, budowanie odpowiedzialności i zaangażowania pracowników;
  • Zapewnienie efektywności działań marketingowych;
  • Analiza strategiczna rynku inwestycyjnego w Polsce dla celów realizacji bieżących planów oraz celów długofalowych firmy;
  • identyfikacja możliwości ekspansji biznesowej, monitoring działań konkurencji.

    Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (biznesowe / techniczne);
  • Znajomość rynku budowlanego;
  • Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe (min. 5 lat) na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą / rozwojem biznesu w kanale B2B (projektowe, generalni wykonawcy, inwestorzy, architekci);
  • Doświadczenie w budowaniu, rozwijaniu oraz zarządzaniu kilkunastoosobowymi zespołami handlowymi rozproszonymi w regionach (w tym kadrą kierowniczą);
  • Doskonale rozwinięte kompetencje interpersonalne, negocjacyjne i przywódcze, proaktywność i skuteczność w działaniu;
  • Biegła znajomość j. angielskiego na poziomie biznesowym;
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

  • Wyjątkowa możliwość dołączenia do zespołu jednego z globalnych liderów branży w zakresie produkcji, dystrybucji i serwisu sprzętu budowlanego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku z profesjonalnym zespołem;
  • Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia + pakiet benefitów + samochód służbowy
  • Zgłoś tę pracę