Monter - takielarz
agencja pracy
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy SARISA (KRAZ 13437) poszukuje dla swojego Klienta, niemieckiej firmy działającej w branży jachtowej, osób na stanowisko : POMOC MONTERA / TAKIELARZA Praca od 1 marca ZAKRES OBOWIĄZKÓW : -

montowanie / skręcanie masztów (gotowe elementy), - stawianie masztów na jachtach , - przygotowywanie żagli i masztów do montażu .

Wymagania : - znajomość j. niemieckiego / j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, - umiejętności manualne, obsługa narzędzi (np.

wiertarka), - zapał, zaangażowanie w pracy, - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem. - gotowość do pracy w soboty i do ewentualnych nadgodzin Oferujemy : -

umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą -niemieckie ubezpieczenie społeczne / zdrowotne - stabilne zatrudnienie w światowej rangi firmie, -

pomoc na miejscu w załatwianiu formalności, oraz znalezienia zakwaterowania (mamy na miejscu koordynatora mówiącego po polsku) praca na kresie próbnym 13 eur netto / godzinę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz na adres : Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku