Kierownik ds. realizacji inwestycji
Coberon Chronos
Zielona Góra, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z naszych klientów aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik ds. realizacji inwestycji Lokalizacja firmy : Zielona Góra Wymagania : -Doświadczenie w zarządzaniu zespołem -mile widziana znajomość rysunku technicznego i AutoCAD -uprawnienia elektryczne do 1kV - zdolność do pracy na wysokościach -prawo jazdy kat.

B -dokładność i sumienność -umiejętność pracy w zespole oraz samoorganizacji Obowiązki : -nadzór i współpraca z ekipami montażowymi -kontrola i nadzór magazynu -kontrola ewidencji pracowników -inwentaryzacje cząstkowe -koordynacja procesu zaopatrzenia -nadzór nad realizowanymi inwestycjami Oferujemy : - zdobywanie wiedzy i doświadczenia w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branży w Polsce, - zachowanie niezależności i samodzielności w działaniu, - ciekawa praca z możliwością rozwoju zawodowego, - wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku