Opiekun osoby starszej - Niemcy
wh4y
Szczecin, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Lokalizacja : Niemcy (cały kraj) Obowiązki : # sprawowanie opieki na osobą starszą w domu, # asystentura w codziennych czynnościach życiowych (Pomoc przy jedzeniu, ubieraniu oraz dbaniu o higienę), # zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę, # prowadzenie dokumentacji zdrowia pacjenta.

Oferujemy : # atrakcyjne wynagrodzenie : 1350 euro / mies. # umowę zlecenie, # dodatkowe formy wynagrodzenia- ustalane indywidualnie, # zapewnione zakwaterowanie, # wsparcie koordynatorów.

perspektywa dłuższej współpracy. Wymagania : #Min. podstawowa znajomość niemieckiego, # Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi-mile widziane, Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania swojego CV poprzez formularz aplikacyjny.

Kontakt : 574 575 436 Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV : ’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d / 16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy / a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : office(at)workhouse4you.pl . Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Workhouse4you(c.23651)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku