Kontroler jakości
HR SIGMA
Tychy
35 min. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Tychy

Zadania :

  • Nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta,
  • Kontrola jakości komponentów i produktów gotowych,
  • Zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego,
  • Wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wymaganego poziomu jakości,
  • Wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących,
  • dbanie o 5S na stanowiskach pracy,
  • Raportowanie wyników kontroli.
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne),
  • Umiejętność obsługi programów MS Office,
  • Praktyczna umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych,
  • Doświadczenie w wizualnej ocenie wyrobów,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Pewność siebie,
  • Motywacja do uczenia się i pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań i urządzeń.
  • Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

    Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy : praca hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).