PRACOWNIK PRODUKCJI/SPAWACZ 135 111 Holandia
Interwel B.V.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja zatrudnienia Interwel B.V. z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy miejscowości Zwolle poszukuje kandydata na stanowisko Spawacz / Pracownik Produkcji przy stalowych szalunkach tunelowych (praca na hali).

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie odnawianie i naprawa tunelu po jego użyciu na budowie. Powierzchnia tunelu zostaje czyszczona za pomoca myjki ciśnieniowej, wygładzona / zeszlifowana, powstałe otwory zostają zamkniete poprzez spawanie.

Wymagamy : Dobrej kondycji fizycznej, Doświadczenia w spawaniu MIG / MAG i elektrodą, Dyspozycyjności na dłuższy okres czasu, Posiadania prawa jazdy kat.

B Oferujemy : Legalną pracę na warunkach holenderskich oraz stałe godziny pracy, Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym, Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie, Bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii, Opiekę koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : w temacie wiadomości wpisując STALOWE TUNELE.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku