Zbieranie zamówień BEZ JĘZYKA dla par BONUSY
SBA Flex Recuitment
Poznan, PL
‎10 godz. temu
source : Europa.jobs

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy w Niderlandach. Dla naszego klienta lidera w branży logistycznej szukamy zmotywowanych pracowników magazynowych gotowych podjąć wyzwanie nowej pracy od zaraz.

Nasz klient to Ingram Micro z siedzibą w Waalwijk magazyn sklepu internetowego.Opis pracyPraca w magazynie jako order picker (Waalwijk) przy pakowaniu produktów rożnego rodzaju i różnych marek książki, płyty, buty, sprzęt elektroniczny, zabawki.

Załadunek i rozładunek towarów, przygotowanie do wysyłki gotowych zamówień.Wymagania Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana Motywacja i chęć do pracy na zmiany oraz w weekendy - duża liczba godzin Mile widziane prawo jazdy oraz osoby mieszkające prywatnie w okolicy WaalwijkOferujemy25% zniżki w opłatach za mieszkanieSTAWKA 11,88-16,20 EUR (10.

80 stawka podstawowa plus dodatki zmianowe) ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY bonus dla nowych pracowników 60EUR , rekomendacyjny (120 EUR) - zapytaj o szczegóły! Praca również dla par Dla osób mieszkających prywatnie i dojeżdżających własnym transportem do miejsca pracy oferujemy zwrot kosztów transportu Obowiązuje to dla osób dojeżdżających od 10 km do 50 km wzwyż 0,16 EUR za KM Wsparcie kadrowo-administracyjne w językach : niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim Wyrażam zgodę dla SBA Flex Recruitment sp.

z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego i przedstawiania ofert pracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku