Prace fizyczne dla KOBIET oraz MĘŻCZYZN - NIEMCY!
Polworks Poland sp. z.o.o
Lublin, PL
2 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy pracowników produkcyjnych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz! Posiadamy wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach, między innymi : 1.

Okolice Memmingen : - Dla Pań - lekkie szlifowanie i gratowanie części piankowych z maszyn- Dla Panów - praca przy sortowaniu części samochodowych2.

Okolice Ratyzbony : - praca jako pomoccnik w odlewni : piłowanie, oczyszczanie, szlifowanie elementów3. Okolice Chemnitz, Wiesbaden i Hamburga : - praca przy budowie hal, wstawianiu okien, budowie daszków na taras oraz fasad4.

Okolice Trostberg : - praca w firmie zajmującej się budową elementów karoserii- wykładanie mat, praca z żywicą i carbonem, klejenie itp- wymagany język niemiecki lub angielskiMile widziane : - własny samochód na wyjazd- umiejętność posługiwania się językiem niemieckimOferujemy : - niemiecką umowę o pracę i ubezpieczenie - atrakcyjne wynagrodzenie, wysoka dieta- zorganizowany nocleg- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu - wsparcie polskich koordynatorekZainteresowanych zapraszamy do kontaktu!Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks Poland Sp.

z o.o., z siedzibą w Legnicy, ul. Bratkowa 12. Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Mają Państwo prawo do : uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku