młodszy operator
Randstad
Zabrze, Śląskie
‎14 godz. temu

Witaj!

Szukasz pracy? To świetna wiadomość bo mamy dla Ciebie idealną ofertę w samym centrum zabrzańskiej strefy.

Do firmy zajmującej się produkcją rur preizolowanych poszukujemy kandydatów na stanowisko : młodszy operator / ka.

oferujemy

  • umowę o pracę z możliwością przejścia w struktury firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • ciekawe benefity jak karta OK system lub Medicover
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęci do nauki
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub w obsłudze maszyn
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych