MONTER SPAWACZ (POMOCNIK SPAWACZA MET. 141 - RURY)
oREVIS SP. Z O.O.
Gdańsk, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Orevis jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku polskim i niemieckim. Jesteśmy firmą działającą w szeroko rozumianej branży metalowej.

Z uwagi na ciągły rozwój spółki poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym zespole. OFERTA PRACY LUB WSPÓŁPRACY : Stanowisko : MONTER / POMOCNIK SPAWACZA (rury) Miejsce wykonywania pracy : Niemcy okolice Dusseldorf / Duisburg Termin rozpoczęcia pracy : OD ZARAZ (nabór ciągły) Wynagrodzenie : 13-17 € netto ( stawka ustalana indywidualnie w oparciu o doświadczenie i umiejętności) Wymagania : - udokumentowane doświadczenie w zawodzie, - umiejętność czytania rysunku technicznego, - gotowość do podjęcia pracy w charakterze pomocnika spawacza metodą 141 (szlifowanie, montowanie uskoków, trójników i odskoczni, spawanie rur itp.

mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny, - czynne prawo jazdy kat. B Oferujemy : - polską umowę o pracę bez pośredników, - składki ubezpieczeniowe oraz podatki odprowadzane w Polsce przez pracodawcę, - darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (2-3 pokoje), - dojazdy do pracy samochodami służbowymi, - niezbędne narzędzia pracy, - możliwość regularnych zjazdów do Polski w oparciu o urlopy planowane (praca w systemie 4-7 tygodni w Niemczech, 1 tydzień pauzy w Polsce), - możliwość wypracowania ponad 200 godzin miesięcznie, - pomoc urzędowa dla osób współpracujących.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku