operator maszyn
Randstad
Szprotawa, Lubuskie
2 d. temu

opis stanowiska

Jesteś doświadczonym operatorem maszyn ?

Posiadasz zmysł techniczny i zdolności manualne ?

Poszukujemy :

Operatorów maszyn (prasy, zgrzewarki)

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 2600 pln do 4000 pln - w zależności od doświadczenia
  • premie uznaniowe po okresie próbnym - zależna od efektywności pracy i przestrzegania standardów
  • zadania

  • samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbałość w przestrzeganiu ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcji i poleceniem przełożonego
  • bieżące uzupełnianie raportów i dokumentacji produkcyjnej
  • dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu
  • przestrzeganie procedur dotyczących BHP i PPOŻ
  • oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane mechaniczne, mechatroniczne
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych ( zgrzewarki, prasy)
  • umiejętność samodzielnej pracy przy maszynach
  • znajomość budowy i zasad działania maszyn produkcyjnych
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń lub wyślij SMS o treści : "operator maszyn Szprotawa" pod numer : 665 303 009.

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych